میز کنسول چوبی

میز کنسول چوبی
4.6/5 - (64 امتیاز)

میز کنسول (Console table) معمولاً میزهای باریک و بلندی هستند که افراد در ورودی یا راهرو خود قرار می دهند.
کنسول و آینه چوبی می تواند تقریباً در هر مکانی از خانه قرار بگیرد.

مهمترین کاربرد میز کنسول مدرن چوبی راهرو این است که با قرار دادن چند عدد وسایل دکوری زیبا در کناراتاق پذیرایی  و مبلمان مدرن خود آن را به یک میز کنسول چوبی شیک و کلاسیک و یا میز کنسول مدرن  تبدیل کنید.
با داشتن آینه دیواری و میز کنسول چوبی و شیک و قرارگیری صحیح در دکوراسیون منزل می توان به طرق مختلف از آن استفاده کرد و میز کنسول و آینه شیک را به فضا اضافه نمود.

میز کنسول

میز کنسول چوبی چه کاربردهایی دارد؟

از میز کنسول زیبا و شیک می توان در کنار میز ناهارخوری استفاده کرد تا سطح اضافی رومیزی را برای وسایلی که نیازی به آن ها ندارند فراهم کند.

اگر می خواهید آینه و میز کنسول خود را در کنار میز ناهارخوری خود قرار دهید و مدلی را انتخاب کنید که دارای کشورهای زیادی باشد که بتوانید کارد و چنگال دستمال  سفره و سایر وسایل مربوط به میز غذا را نگهداری کنید.

میز کنسول زیبا و چوبی را می توان به خوبی در راهروهای ورودی استفاده کرد زیرا هنگام ورود به منزل می توانید جلوه منزل خود را زیباتر نشان دهید .

میز کنسول دیواری شیک  می تواند هوشمندانه عناصر ناخوشایند اما لازم در خانه مانند رادیاتور را پنهان کند.

میز کنسول چوبی  را می توان در قسمت بالای آن با آینه های زیبا تزیین کرد و یا از وسایل دکوری زیبا روی آن بهره برد.

از میزهای کنسول می توان به عنوان میز تلویزیون مدرن چوبی هم استفاده کرد.

میز کنسول چوبی

در اتاق خواب می توانید با قرار دادن یک آینه زیبا برروی کنسول مدرن خود و یک صندلی چوبی راحت  و شیک در کنار میز آرایش زیبا  در اتاق خواب خود آن را به یک میز آرایش مدرن و  شیک تبدیل کرد.

همچنین می توان با افزودن یک چراغ رومیزی در کنار آن و قرار دادن جواهرات و عطر خود در قسمتی از آن میز آرایش کاربردی و زیبا را آماده کرد .

میز کنسول های مدرن و کلاسیک علاوه بر این که  در اتاق خواب به میز آرایش مدرن زیبا تبدیل شوند ،شما

می توانید با اضافه کردن یک چراغ مطالعه و چند کتاب زیبا در کنار پنجره زیبای اتاق خواب تان آن را به یک میز تحریر مدرن و شیک تبدیل کنید. در این صورت باید دارای چند کشور یا قفسه باشند تا بتوانید وسایل اضافی خود را در آنجا قراردهید.

میز کنسول های چوبی و مدرن امروزی در سایزها و اندازه های مختلف ساخته می شوند که بستگی به سلیقه شما و نحوه چیدمان سالن پذیرایی و دکوراسیون  اتاق خواب  شما و نحوه استفاده از آن را دارد.

از میز کنسول های مدرن و کلاسیک امروزه می‌توان برای قرار دادن آباژور آینه و شمعدان، شمع های مختلف، گلدان ،کتاب و سایر وسایل دکوری تزیینی استفاده کرد .

میز کنسول چوبی را می‌توان به جای میز بار هم استفاده کرد .

کنسول‌های  بار یا شراب در سبک‌های مختلفی موجود است بسته به سازنده و طراح میز بار می تواند تعداد کمی بطری تا تعداد زیادی از آنها را در خود جای دهد.

کنسولهای بار مکانی عالی برای نوشیدنی ها و قرار دادن آنها ،بشقاب پیش غذا یا بطری باز شراب می باشد.

میز کنسول برای میزهای بوفه نیز عالی عمل می کنند هنگامی که مهمان داشته باشید و نیاز به صرف یک وعده غذایی داشته باشید اما از میزهای آشپزخانه معمولی خود برای کارهای دیگر استفاده نمی کنید این عملکرد فوق‌العاده خواهد بود.

میز بوفه در این سبک باید فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشد تا بتواند مکانی برای نگهداری ظروف ،بشقاب لیوان و سایر وسایل کاربردی باشد.

از کنسول چوبی مدرن یا کنسول چوبی کلاسیک ،امروزه می‌توان برای قرار دادن آباژور، آینه شیک و شمعدان، شمع های مختلف، گلدان ،کتاب و سایر وسایل دکوری تزیینی استفاده کرد و آن را به یک میزکنار سالنی چوبی زیبا تبدیل کرد.

پیشنهاد خرید

صندلی راک چوبی

۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومانخرید کنید

ایده های خلاقانه در چیدمان میز کنسول

✔توجه به رنگ دیوار پشتی آینه و میز کنسول دیواری

استفاده از رنگ‌های روشن به عنوان رنگی شاد می تواند گزینه خوبی برای دیوار پشت میز کنسول چوبی مدرن باشد و در کنار آن اگر از یک آباژور همرنگ با دیوار روی میز استفاده شود نمای بسیار زیبای ایجاد می‌کند استفاده از اکسسوری های زیبا به رنگ خنثی در کنار این رنگ گزینه مناسبی می باشد .

✔قرار دادن آباژور بر روی آینه و میز کنسول سلطنتی

اگر برای انتخاب دکوری زیبای مناسب برای میز کنسول چوبی خود دچار تردید هستید استفاده از آباژور بهترین گزینه است که در مقابل شما قرار دارد برای این منظور می توانید از چند آباژور که از طیف رنگی برابر هستند و در سازهای مختلف وجود دارند استفاده نمایید انجام این کار بدون شک نمای زیبای ایجاد می‌کند لامپها و شمع ها را راهی غیر منتظره برای افزودن بافت به میز کنسول شما هستند نور از هر قطعه دکور منعکس شده و به فضای شما عمق می بخشد.

میز کنسول

✔قرار دادن گل های طبیعی تا چه اندازه می تواند به زیبایی میز کنسول شما بیفزاید؟

استفاده از گل های طبیعی و قرار دادن آنها بر روی میز کنسول های مدرن و چوبی به عنوان المان تزیینی نه  تنها نمایی زیبا و منحصر به فردی ایجاد می‌کند، بلکه باعث روح بخشیدن به فضای خانه نیز می شود.

برای این منظور می توانید از گلهای طبیعی با رنگ های ملایم استفاده نمایید. قرار دادن یک شمع در کنار گلدان گل، چشم هر بیننده ای را خیره می کند و مبلمان منزل و دکوراسیون منزل شما را به زیباترین حالت و نمایش می‌گذارد. بهتر است وقتی از گل های طبیعی  روی میز کنسول خود استفاده می کنید ،رنگ میز کنسول خود را روشن و سفید انتخاب نمایید.

میز کنسول مدرن

✔ قاب عکس روی  میز کنسول های مدرن زیبا  استفاده کنیم یا نه؟

یکی از مواردی که می توانید برای تزیین میزهای کنسول مدرن یا میز کنسول چوبی ساده خود مورد استفاده قرار دهید، قرار دادن قاب عکس های خانوادگی بر روی آن است.
برای این منظور می توانید از عکس های مورد علاقه خود استفاده کرده و آنها را در سایزهای مختلف چاپ کنید و در قاب های مشابه که تنها در اندازه تفاوت دارد ،استفاده نمایید. در کنار آن قرار دادن یک وسیله تزیینی کوچک و یا یک یادگاری می تواند نمای خوبی ایجاد کند.

✔چیدمان قرینه یا غیر قرینه؟

چیدمان قرینه به این معناست که قرار دادن وسایل باید به گونه‌ای باشد که گویی آنها را در مقابل آیینه چیده باشید.
در این صورت دکوری های چیده شده از انسجام برخوردار می شوند استفاده از این روش همیشه نتیجه خوبی در پی خواهد داشت.

در چیدمان به شکل قرینه تنها باید به یاد داشته باشید وسایلی که به این منظور انتخاب کرده‌اید، نمای کسل باری ایجاد نکنند. آینه کنسول را می‌توان با توجه به ابعاد کنسول و سبکی که در طراحی آن به کار رفته است انتخاب نمود .

شما می توانید از انواع ایده های خلاقانه خود به منظور تزیین این گونه وسایل استفاده نمایید. سعی کنید مکان مناسبی برای قرار دادن این گونه میزهای چوبی انتخاب نمایید .

مهم نیست چیدمان شما قرینه باشد یا غیر قرینه. مهم چیزی است که به دل شما بنشیند.

میز کنسول

✔استفاده از آینه و میز کنسول چوبی به عنوان نقطه کانونی در منزل

میزهای کنسول مدرن چوبی معمولاً باریک و مستطیل شکل هستند و به همین دلیل  می توان به راحتی آنها را در گوشه و کنار اتاق قرارداد.
به یاد داشته باشید که اگر از وسایل تزیینی مناسب برای تزیین  استفاده کنید می‌توانید آنها را در مرکز عطف توجه همگان قرار دهید .اگر تمایل دارید این اینه کنسول چوبی شیک در معرض دید همگان باشد بهتر است از انواع بزرگ ان استفاده نمایید. انتخاب رنگ میزکنسول باید با توجه به رنگ‌هایی که در طراحی دکوراسیون داخلی از آنها استفاده کردید ،صورت پذیرد. با این حال می توانید نمونه ای از این میز کنسول مدرن که به رنگ خنثی هستند را مورد استفاده قرار دهید.

آینه کنسول

پیشنهاد خرید

آویز کت چوبی

۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومانخرید کنید

انواع مدل های آینه و میز کنسول 

 آینه و میز کنسول ها هم مثل سایر مبلمان منزل، سبک های متنوعی دارند که شاید انتخاب از میان آن‌ها کمی دشوار باشد، در نتیجه تقسیم بندی آنها به گروه های مختلف به شما کمک می کند راحت تر این تصمیم را در انتخاب آن بگیرید.

پیشنهاد خرید

صندلی چوبی غذاخوری

۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان۵,۸۰۰,۰۰۰ تومانخرید کنید

میز کنسول کلاسیک چوبی

 آینه و کنسول چوبی کلاسیک در کنار سایر مبلمان منزل کلاسیک زیبای خاصی را به محیط  می بخشد.

چوب زیبا ترین و طبیعی ترین  متریال در دکوراسیون داخلی منزل است که حسی از زیبایی و صمیمیت را در فضایی ایجاد می‌کند .

انتخاب کنسول چوبی کلاسیک در خانه‌ای که چیدمان آن با وسایل چوبی و سبک کلاسیک صورت گرفته، حسی گرم و صمیمی به ساکنین منتقل می کند و هارمونی را به خوبی به نمایش می‌گذارد .

میز کنسول چوبی کلاسیک یکی از زیبا ترین عناصر منزل هست زیرا تنوع طرح و رنگ و جنس آن به اندازه ای متنوع است که از دیدن مدل های زیبایی آنها لذت خواهید برد. آینه کنسول چوبی جز مبلمانی است که سال‌های سال در خانه شما می ماند و از مد نمی‌افتد و زیبایش را هم از دست نمی دهد.

میز کنسول چوبی در سبک کلاسیک عموماً از جنس چوب تیره رنگ با جزئیات کنده‌کاری، گوشه های گرد خطوط و پایه های منحنی می باشد .برای خیره کنندگی  بیشتر از ابعاد نسبتاً بزرگ و طراحی متقارن در این سبک از میزهای کنسول زیبا استفاده می شو.د در ساخت میزکنسول کلاسیک از چوب درخت راش، بلوط و  افرا نیز استفاده می شود. میز کنسول چوبی کلاسیک اغلب با یک آینه دیواری زیبا به همراه قاب چوبی کنده کاری شده کامل میشود .

میز کنسول چوبی

پیشنهاد خرید

صندلی چوبی

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان۵,۵۰۰,۰۰۰ تومانخرید کنید

میز کنسول مدرن چوبی

آینه و کنسول مدرن چوبی از اشکال ساده و هندسی و نامتقارن و  شیکی دارا هستند که می‌توانند جلوه ای بی‌نظیر و درخشان به دکوراسیون داخلی خانه شما ببخشد .

بسیاری از افراد تمایل به ترکیب دو سبک مدرن و معاصر دارند. میز کنسول شیک مدرن فاقد جزئیات هستند و شکل بسیار ساده ای دارند. عموما از جنس کروم یا mdf ساخته می شوند.

میز کنسول چوبی مدرن سفید و طوسی، پرطرفدارترین رنگ ها در مدل آینه و کنسول مدرن چوبی و سبک مدرن است .

با این حال یکی از پرطرفدار ترین سبک های دکوراسیون منزل می باشد.

مدل کنسول چوبی کشودار و کنسول چوبی بدون کشو بیشتر در این سبک  دیده می شوند .

میز کنسول مدرن چوبی مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب ،راهروی ورودی پذیرایی و ناهارخوری است.

آینه کنسول چوبی بهترین گزینه برای ایجاد نمای زیبا و مدرن مبلمان منزل است و از مزایای آن می‌توان به استفاده در خانه های کوچک به عنوان میز کنسول مدرن کوچک و کمجا اشاره نمود.

کنسول مدرن امروزی زیبایی حیرت انگیزی به دکوراسیون منزل می بخشد و علاوه بردکوراتیو کردن منزل مکان مناسبی برای قرار دادن اشیا مختلف فراهم می نماید .

میز کنسول مدرن

این روزها اکثر افراد تمایل به رنگ کردن خانه هایشان با رنگ های  متنوع و شاد هستند.  مانند سرمه‌ای، زرد، نارنجی ،آبی، بنفش ،خاکستری، طوسی و سبز رنگ هایی هستند که تا پیش از این برای دیوارهای خانه یا وسایل آن چندان محبوب نبودند،

اما امروزه با پیشرفت علم طراحی و دکوراسیون منزل این رنگ ها کاربرد زیادی پیدا کرده است.

رنگ سفید از رنگ‌هایی است که می‌تواند کامل کننده همه رنگ ها باشد و زیبایی محیط را دو برابر کند.

آینه و کنسول سفید برای خانه های مدرن مناسب است.

برای خرید آنلاین و یا حضوری می توانید از طریق وب‌سایت  annillwood یا به پیج اینستاگرام @annilwood

مراجعه کنید.

آینه کنسول مدرن

کنسول سفید برای خانه های مدرن  مناسب است یا کلاسیک؟

انتخاب طرح و اندازه آینه و کنسول سفید بستگی به محیط خانه و سبک آن دارد.

اگر طرفدار سادگی و کاربردی بودن اشیا هستید برای سبک خانه های مدرن مناسب است .

شما باید از انتخاب آینه های با طرح پیچیده برای میز کنسول  سفید رنگ خود خودداری کنید.

برای سبک خانه های لوکس و کلاسیک آینه و کنسول سفید را انتخاب کنید که زرق و برق بیشتری داشته باشد و می توانید با رنگ طلایی هم ترکیب کنید.

میز کنسول سفید

میز کنسول سلطنتی

آینه و میز کنسول سلطنتی چوبی به دلیل طراحی منحصر به فرد خود مورد استقبال افراد با سلیقه های مختلف قرار می گیرند، زیرا بدنه آنها با کنده کاری ها و منبت کاری های زیبا مزین شده و زیبایی چشم نوازی را به نمایش می گذارد .

کنسول سلطنتی چوبی شیک برای خانه های مناسب است که به سبک کلاسیک طراحی شدند و می‌توان آن را هم در اتاق خواب قرار داد و هم در راهرو و ورودی منزل زیرا در هر صورت زیبایی خاصی به فضای منزل شما می بخشد .

آینه و کنسول سلطنتی زیبا معمولاً با جزئیات استادانه و هنرمندانه منبت کاری، چوب های  خراطی شده ،پایه های کار شده و دسته های برنجی برای کشو ها ساخته می شوند .

اندازه این میز کنسول سلطنتی معمولا بزرگتر از سایر انواع میز آینه کنسول های چوبی دیگر است و ظاهری مجلل دارد .

با این اوصاف اگر مبلمان منزل شما سلطنتی است و فضای کافی هم دارید، آینه و کنسول سلطنتی بهترین انتخاب برای شماست.

قیمت  کنسول و آینه سلطنتی به نسبت سایر کنسول های چوبی کمی گرانتر است .

آینه و میز کنسول سلطنتی معمولا از چوب های تیره مثل قهوه ای سوخته یا رنگهای متوسط مثل فندقی ساخته می‌شود.

اگر آینه کنسول سلطنتی را در اتاق خواب خود استفاده می کنید  ،پیشنهادی که ما برای شما داریم این است که طرح قاب آینه آینه کنسول سلطنتی را با تاج تخت خواب ست کنید، با این کار دکوراسیون اتاق خواب شما جلوه شیک و زیبایی پیدا می‌کند.

میز کنسول سلطنتی

میز کنسول سلطنتی

آینه و میزکنسول استیل 

میز کنسول استیل با نمای براق و یک دست خود نور را منعکس کرده و جلوه ی حیرت انگیز ،شیک و دوست داشتنی به اتاق شما می بخشد .

آینه و میز کنسول استیل با ورق های استیل ضد زنگ و پروفیل های استیل ساخته می‌شوند و گاهی اوقات به سلیقه مشتری می توان در ساخت آن از شیشه و چوب در ترکیب با استیل استفاده نمود.

مزیت  کنسول استیل در جنس ضد ضربه و ضد زنگ بودن آن است.

استیل های با کیفیت در برابر خط و خش مقاوم بوده و برای آینه کنسول استیل شیک که معمولاً از دست خانم های خوش سلیقه به شمار می‌رود گزینه مناسبی است.

میز کنسول استیل

میز کنسول شیشه ای

شیشه جزو مصااح محبوب برای سطح میز کنسول است و بیشتر در آینه کنسول های مدرن استفاده می‌شود .

اگر تصمیم به خرید میز کنسول شیشه‌ای گرفتید میزی را  انتخاب کنید که با شیشه حرارت دیده ساخته شده باشد،زیرا این نوع شیشه در صورت شکستن خطر کمتری دارد.

میز کنسول سنگی

میز کنسول سنگی هم در دکوراسیون مدرن طرفدار دارد.

مصالح ساخت آینه کنسول سنگی معمولاً از سنگ‌های مرمر ،گرانیت و سنگ لوح  انتخاب می‌شود.

آینه و میز کنسول های سنگی زیبایی و جذابیت خاصی دارند و با توجه به نوع و رنگ سنگ می‌توان آن را در دکوراسیون منزل هماهنگ کرد.

میز کنسول سنگی

میز کنسول فلزی

آینه و کنسول فلزی معمولاً از آهن، آلومینیوم ،استیل و دیگر انواع آلیاژ فلزات ساخته می شود .

سطح آینه کنسول فلزی معمولاً شیشه ای است.

از آنجا که میز کنسول فلزی می تواند از انواع آلیاژ فلزات تولید شود، ترکیب فلزات در پایداری و مرغوبیت میز و کنسول نقش بسزایی دارند.

مزیت آینه کنسول فلزی پایداری و راحتی نگهداری از آن است.

میز کنسول فلزی

کنسول چوبی ساده و شیک فقط در سادگی و رنگ های خنثی مانند قهوه ای، خاکستری یا سفید خلاصه نمی شوند. امروزه شاهد بازگشت طرح های سنتی و کهنه و همینطور طرح های گلدار در میزهای کنسول چوبی نیز هستیم. طراحی این میزها به شیوه ای صورت می گیرد که برای قرار گیری در تمامی اتاق های خانه مناسب باشند، از راهروی ورودی منزل گرفته تا پذیرایی و نشیمن هم می توانند از حضور میز کنسول بهره ببرند.

مطمئنا خاصیت اصلی کنسول های چوبی،ساده وشیک بودن و ظاهر لوکس آنهاست. امروزه از بافت های طبیعی چوب استفاده بسیار زیادی در تزیین دکوراسیون می شود. در حقیقت بافت های چوب طبیعی به قدری زیبا هستند که اصلا نیازی با تزیینات اضافی ندارند. پس از خریداری و قرار دادن کنسول های چوبی در مکان خود، سعی کنید خیلی به تزیین آن نپردازید چرا که هر چه ظاهر میز کنسول ساده تر باشد، زیبایی خود چوب بیشتر خودنمایی خواهد کرد. البته مدل های تمام چوبی، طرح های ترکیبی چوب و فلز هم هستند که طبیعتا قیمت پایین ترین دارند. طرح های ترکیبی چوبی و فلزی برای دکوراسیون های صنعتی و سنتی توصیه می شود.

Recent search terms:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *